Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKlub "1910"

Klub 1910  Kat II

 

"Klub 1910" to forma grupowania i wyróżniania kibiców, którzy kierując swą bezinteresowną pomoc na konto akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy wspierają proces wsparcia finansowego klubu RTS Widzew Łódź. Działanie Klubu opiera się o następujące zasady:

 

 

 1. Członkiem Klubu 1910 może zostać każdy kto w sposób świadomy i dobrowolny wspiera Widzew regularną wpłatą miesięczną na konto bankowe akcji WOWP.
 2. Zaliczenie w szereg członków Klubu 1910 odbywa się w sposób automatyczny z chwilą stwierdzenia na rachunku bankowym akcji WOWP trzeciej, kolejnej wpłaty miesięcznej.
 3. Wykreślenie z grona członków Klubu 1910 nastąpi w przypadku nie odnotowania wpłat w terminie dwóch miesięcy od daty ostatniej wpłaty. Wykreślenie może zostać wstrzymane jeśli brakujące wpłaty zostaną uzupełnione, a w dalszej kolejności kontynuowane na bieżąco.
 4. Zarówno o wpisaniu w poczet członków Klubu 1910 jak i o ewentualnej konieczności wykreślenia z tego grona każdy z członków zostanie poinformowany pocztą elektroniczną. Informacja będzie przekazywana tylko do tych członków, którzy przekazali informacje o swoim adresie email do osób kierujący akcją WOWP.
 5. Wysokość wpłat nie jest ustalona odgórnie. Prowadzona akcja ma charakter dobrowolny i służy wyłącznie celom związanym ze wsparciem dla klubu RTS Widzew Łódź.
 6. W ramach obsługi akcji prowadzony jest licznik Klubu 1910. Licznik rozliczany jest w cyklach miesięcznych.
 7. W cyklach półrocznych członkom Klubu 1910 przyznawane będą wyróżnienia w postaci dedykowanych odznak z limitowanej serii Klubu 1910. Odznaki przyznawane będą w trzech kategoriach:
 • kategoria I dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą co najmniej 10 000 zł
 • kategoria II dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 5 000 do 10 000 zł
 • kategoria III dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 1 000 do 5 000 zł

 

Oprócz wspomnianych powyżej odznak na oficjalnym forum kibiców powstała grupa „Klub 1910”, której nazwy członków wyróżniają się kolorem niebieskim. Powstanie grupy miało z jednej strony w sposób symboliczny wyróżnić osoby biorące aktywny udział w akcji WOWP, a z drugiej strony pokazać, że osoby te nie są osobami widmo. Kibiców wspierających regularnie Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy możemy spotkać w pracy, w szkole, na stadionie czy właśnie na forum podczas prowadzonych dyskusji.

 

Wszystkich dokonujących wpłat na rachunek bankowy akcji prosimy o kontakt z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wykorzystanie funkcji kontakt umieszczonej na naszej stronie.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.