Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPłuska, piąteczek, piątunio

Tylko Widzew spotkanie Pluska"Piątek, piąteczek, piątunio !!!” dało się słyszeć w piątkowy wieczór w Łodzi i okolicach. Ta radość z nadchodzącego weekendu wynikała nie tylko z okazji do odpoczynku, imprezowania czy kolejnych zmagań ligowych widzewskich drużyn, ale również, dla części, z powodu wydarzenia, które miało miejsce w jednym z łódzkich lokali. Tego dnia OSK Tylko Widzew dla swoich członków oraz członków Klubu 1910 zorganizowało spotkanie z trenerem łódzkiego Widzewa Marcinem Płuską.

Spotkanie zostało "rozegrane" w systemie dwie połowy i dogrywka. Trener Płuska stanął przed niezwykle trudnym zadaniem odpowiedzi na pytania i porady widzewskich znawców futbolowej taktyki i strategii, którzy licznie zgromadzili się w ten piątkowy wieczór. Padały pytania dotyczące obecnej sytuacji drużyny, ale także planów na przyszłość. Marcin Płuska dzielnie radził sobie z przeważającą liczebnie drużyną kibiców, płynnie rozbijał wszystkie ataki oraz wyprowadzał groźne kontry. Spotkanie przebiegało jednak w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, przez co dyskusja była ciekawa i merytoryczna, a rady przekazane trenerowi, jak pokazał kolejny dzień, zaowocowały okazałym zwycięstwem Widzewa w meczu ligowym w Głownie Puszcza oczko.
W przerwie pomiędzy dwiema połowami dyskusji doszło do miłej uroczystości wręczenia kolejnych odznak Klubu 1910. Z przygotowanych do przekazania 7 odznak III kategorii udało się wręczyć tylko jedną. Reszcie "odznaczonych" w tej turze nie udało się dotrzeć na spotkanie. W gronie obdarowywanych znalazł się również Marcin Płuska, który otrzymał od kibiców książkę „Widzew Łódź. Zarys historii klubu i jego kibiców”. Mamy nadzieję, że ta pozycja pozwoli trenerowi jeszcze lepiej poznać nasz Klub, jego historię i procesy hartowania widzewskiego charakteru..

Było to już drugie spotkanie z serii spotkań organizowanych przez OSK dla swoich członków i członków Klubu 1910. Poprzednio mieliśmy okazję gościć prezesów RTSu, panów: Ferdzyna i Krakusa. Czy będą kolejne ? Jesteśmy przekonani, że tak.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.